Są wolniejsi!

Co to za strona?

Przestań myśleć o bieganiu

Zacznij biegać

Kim jesteśmy

Bieganie to klucz

który otwiera drogę
do lepszego życia

Przyłącz się do nas

Twoje nogi wcale się nie poddają

Robi to twój umysł

Nowości

Płacz na treningu

Śmiej się po wygranej walce

Szybki kontakt

Nieważne jak wolno robisz postępy

I tak jesteś dalej niż ci,
którzy siedzą w domu

Od nowa

Stowarzyszenie "Są Wolniejsi"

Skupiamy aktywnych biegaczy i sympatyków biegania z terenu Warmii, a zwłaszcza Olsztyna,  Morąga, Dobrego Miasta, Ostródy i Gietrzwałdu.  Działamy od połowy roku 2017, początkowo jako grupa nieformalna, a od początku 2018 roku jako Stowarzyszenie zwykłe. Spotykamy się dwa, trzy razy w tygodniu na treningach organizowanych w taki sposób, aby wszyscy, niezależnie od stopnia zaawansowania "dali radę". Startujemy też w zawodach, staramy się osiągać jak najlepsze wyniki, ale nie one są najważniejsze, bo przecież biegamy głównie dla przyjemności.

Ladies Run

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Na wyjeździe
Termin
2019-03-08 18:30
Miejsce
Gdańsk

Impreza dla Was i tylko dla Was drogie Panie! W Dniu Kobiet zapraszamy na start wyjątkowego biegu! Przepiękne okoliczności, wyjątkowa atmosfera, bogaty pakiet startowy i liczne atrakcje towarzyszące! 

To wszystko czekać na was będzie w jednym z gdańskich parków (dokładną lokalizację podamy niebawem). Wspólnie przebiegniemy dystans 4 kilometrów i spędzimy rewelacyjnie czas  Oczywiście każda otrzyma pamiątkowy medal i małą niespodziankę na mecie ;) :*

Nie może Was tam zabraknąć drogie Panie - zaproście koniecznie wszystkie koleżanki :) Panów natomiast serdecznie zapraszamy do kibicowania ;) ... pssst podpowiadamy: wygracie romantyczną kolacją po biegu.

REGULAMIN

 
 

Terminy

  • 2019-03-08 18:30

Wspierane przez iCagenda

Przyłącz się!Biegaj razem z nami dla zdrowia i przyjemności