Są wolniejsi!

Co to za strona?

Przestań myśleć o bieganiu

Zacznij biegać

Kim jesteśmy

Bieganie to klucz

który otwiera drogę
do lepszego życia

Przyłącz się do nas

Twoje nogi wcale się nie poddają

Robi to twój umysł

Nowości

Płacz na treningu

Śmiej się po wygranej walce

Szybki kontakt

Nieważne jak wolno robisz postępy

I tak jesteś dalej niż ci,
którzy siedzą w domu

Od nowa

Stowarzyszenie "Są Wolniejsi"

Skupiamy aktywnych biegaczy i sympatyków biegania z terenu Warmii, a zwłaszcza Olsztyna,  Morąga, Dobrego Miasta, Ostródy i Gietrzwałdu.  Działamy od połowy roku 2017, początkowo jako grupa nieformalna, a od początku 2018 roku jako Stowarzyszenie zwykłe. Spotykamy się dwa, trzy razy w tygodniu na treningach organizowanych w taki sposób, aby wszyscy, niezależnie od stopnia zaawansowania "dali radę". Startujemy też w zawodach, staramy się osiągać jak najlepsze wyniki, ale nie one są najważniejsze, bo przecież biegamy głównie dla przyjemności.

IV Elbląski Półmaraton Leśny

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Na wyjeździe
Termin
2019-03-10 11:00
Miejsce
Elbląg

Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni zapraszają biegaczki i biegaczy do wzięcia udziału w IV Półmaratonie Leśnym, który organizowany jest w dniu 10 marca 2019r. Głównym celem tego biegu jest aktywne uczczenie Dnia Kobiet.

W tym roku Półmaraton Leśny jest dedykowany elblążance Annie Szewczyk-Konefał, która zmarła w ubiegłym roku po czteroletniej walce ze złośliwym nowotworem. Ania stała się symbolem odwagi i dumy w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Osierociła dwóch małych chłopców. Była szanowaną i bardzo lubianą nauczycielką języka polskiego. Jej mąż Rafał biega i współpracuje z naszym Stowarzyszeniem. Rafałowi bardzo zleżało na uczczeniu pamięci Anny w takiej formie i już dzisiaj bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom IV Półmaratonu Leśnego za udział w biegu. 

Miesjce biegu - Park Leśny Bażanatarnia w Elblągu ul. Marymoncka

Trasa biegu - bieg odbędzie się na dystansie ok. 21 km drogami leśnymi. Każdy z uczestników będzie maił do pokonania jedną lub trzy pętle 7 km.

Start do biegu - 10.03.2019r. godzina 11:00

Opłata startowa - 20 zł

Klasyfikacja i nagrody - pierwszych pięć zawodniczek i pierwszych pięciu zawodników otrzymują pamiątkowe statuetki. Inna klasyfikacja nie będzie prowadzona. Wszyscy zawodnicy na mecie otrzymują pamiątkowy medal a każda kobieta dodatkowo kwiatek.

REGULAMIN

 
 

Terminy

  • 2019-03-10 11:00

Wspierane przez iCagenda

Przyłącz się!Biegaj razem z nami dla zdrowia i przyjemności