Są wolniejsi!

Co to za strona?

Przestań myśleć o bieganiu

Zacznij biegać

Kim jesteśmy

Bieganie to klucz

który otwiera drogę
do lepszego życia

Przyłącz się do nas

Twoje nogi wcale się nie poddają

Robi to twój umysł

Nowości

Płacz na treningu

Śmiej się po wygranej walce

Szybki kontakt

Nieważne jak wolno robisz postępy

I tak jesteś dalej niż ci,
którzy siedzą w domu

Od nowa

Stowarzyszenie "Są Wolniejsi"

Skupiamy aktywnych biegaczy i sympatyków biegania z terenu Warmii, a zwłaszcza Olsztyna,  Morąga, Dobrego Miasta, Ostródy i Gietrzwałdu.  Działamy od połowy roku 2017, początkowo jako grupa nieformalna, a od początku 2018 roku jako Stowarzyszenie zwykłe. Spotykamy się dwa, trzy razy w tygodniu na treningach organizowanych w taki sposób, aby wszyscy, niezależnie od stopnia zaawansowania "dali radę". Startujemy też w zawodach, staramy się osiągać jak najlepsze wyniki, ale nie one są najważniejsze, bo przecież biegamy głównie dla przyjemności.

Walentynowy Piknik Morsów

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Na wyjeździe
Termin
2019-02-09 11:40
Miejsce
Szczytno

Morsy Szczytno #Reset zapraszają wszystkich miłośników sportu, zimnych kąpieli, dobrej zabawy na „#004 Walentynowy Piknik Morsów " 09 lutego 2019 r. godzina 11.00, Szczytno , Plaża Miejska.

Przybądźcie do nas z całymi rodzinami, bo jak sama nazwa mówi, jest to impreza w stylu piknikowym, a nie tylko biegowym .
Tak więc oprócz standardowego biegu na dystansie 5 km (Bieg, Nordic Walking) po uroczej trasie, prowadzącej wokół szczycieńskiego jeziora i tradycyjnego morsowania w lodowym przeręblu proponujemy Wam i Waszym dzieciom mnóstwo gier, zabaw i konkursów na świeżym powietrzu.

Puchary dla 3 najszybszych

-BIEGACZY

-NORDIC WALKING w kat.KOBIET oraz MĘŻCZYZN....

-BIEG PAR -nagrodzimy najciekawsze stylizacjie 


Zadbamy o to abyście nie nudzili się w trakcie całej imprezy, natomiast nasze foczki zadbają o to, abyście po biegu i innych atrakcjach – skosztowali niecodzienny posiłek regeneracyjny .

 

 
 

Terminy

  • 2019-02-09 11:40

Wspierane przez iCagenda

Przyłącz się!Biegaj razem z nami dla zdrowia i przyjemności