100 Komandosa

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Na wyjeździe
Termin
2019-03-15 22:00
Miejsce
Lubliniec-Posmyk (Przystań Oblacka)

Prawo startu mają osoby, które zgłoszą akces udziału w 100K i spełnią poniższe wymagania: - Wystartują w pełnym umundurowaniu polowym (mundur z długim rękawem, buty taktyczne z cholewką powyżej kostki) z plecakiem (min. wymiary 45x30cm) w kolorze odpowiadającym umundurowaniu o wadze 10 kg na pierwszym okrążeniu biegu (20 km).
Zezwala się na zastosowanie dodatkowych cywilnych przedmiotów tylko, jeśli ich kształt i kolor są typu wojskowego.
Zezwala się na start w sortach mundurowych wojsk innych państw. O dopuszczeniu decyduje sędzia zawodów. - Kolejne - drugie - okrążenie (20 km) pokonają w pełnym umundurowaniu polowym (mundur z długim rękawem, buty krój wojskowy z cholewką za kostkę). - Następne trzy okrążenia (60 km) można pokonywać w stroju i obuwiu dowolnym.
Ważenie plecaków od godz.20.00 do 21.45 – po zważeniu plecaka, obsługa wagi odstawia go do wyznaczonej strefy. Zawodnicy pobierają plecaki ze strefy po ogłoszeniu przez sędziego głównego.
Odżywki i napoje organizatora dostępne na start/mecie każdego okrążenia (banany, czekolada, herbata, izotonik). Start/meta przy hali sportowej, która będzie pełniła rolę tzw. przepaku. Nie zezwala się na podawanie picia i odżywek przez osoby trzecie na trasie maratonu (wyjątek stanowią strefy wystawione przez organizatorów i zakupy w sklepach) Nie zezwala się na towarzyszenie biegaczowi asysty rowerowej bądź pieszo.

 
 

Terminy

  • 2019-03-15 22:00

Wspierane przez iCagenda