Są wolniejsi!

Co to za strona?

Przestań myśleć o bieganiu

Zacznij biegać

Kim jesteśmy

Bieganie to klucz

który otwiera drogę
do lepszego życia

Przyłącz się do nas

Twoje nogi wcale się nie poddają

Robi to twój umysł

Nowości

Płacz na treningu

Śmiej się po wygranej walce

Szybki kontakt

Nieważne jak wolno robisz postępy

I tak jesteś dalej niż ci,
którzy siedzą w domu

Od nowa

100 Komandosa

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Na wyjeździe
Termin
2019-03-15 22:00
Miejsce
Lubliniec-Posmyk (Przystań Oblacka)

Prawo startu mają osoby, które zgłoszą akces udziału w 100K i spełnią poniższe wymagania: - Wystartują w pełnym umundurowaniu polowym (mundur z długim rękawem, buty taktyczne z cholewką powyżej kostki) z plecakiem (min. wymiary 45x30cm) w kolorze odpowiadającym umundurowaniu o wadze 10 kg na pierwszym okrążeniu biegu (20 km).
Zezwala się na zastosowanie dodatkowych cywilnych przedmiotów tylko, jeśli ich kształt i kolor są typu wojskowego.
Zezwala się na start w sortach mundurowych wojsk innych państw. O dopuszczeniu decyduje sędzia zawodów. - Kolejne - drugie - okrążenie (20 km) pokonają w pełnym umundurowaniu polowym (mundur z długim rękawem, buty krój wojskowy z cholewką za kostkę). - Następne trzy okrążenia (60 km) można pokonywać w stroju i obuwiu dowolnym.
Ważenie plecaków od godz.20.00 do 21.45 – po zważeniu plecaka, obsługa wagi odstawia go do wyznaczonej strefy. Zawodnicy pobierają plecaki ze strefy po ogłoszeniu przez sędziego głównego.
Odżywki i napoje organizatora dostępne na start/mecie każdego okrążenia (banany, czekolada, herbata, izotonik). Start/meta przy hali sportowej, która będzie pełniła rolę tzw. przepaku. Nie zezwala się na podawanie picia i odżywek przez osoby trzecie na trasie maratonu (wyjątek stanowią strefy wystawione przez organizatorów i zakupy w sklepach) Nie zezwala się na towarzyszenie biegaczowi asysty rowerowej bądź pieszo.

 
 

Terminy

  • 2019-03-15 22:00

Wspierane przez iCagenda

Przyłącz się!Biegaj razem z nami dla zdrowia i przyjemności