Są wolniejsi!

Co to za strona?

Przestań myśleć o bieganiu

Zacznij biegać

Kim jesteśmy

Bieganie to klucz

który otwiera drogę
do lepszego życia

Przyłącz się do nas

Twoje nogi wcale się nie poddają

Robi to twój umysł

Nowości

Płacz na treningu

Śmiej się po wygranej walce

Szybki kontakt

Nieważne jak wolno robisz postępy

I tak jesteś dalej niż ci,
którzy siedzą w domu

Od nowa

II Sztafetowy Bieg Kobiet

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
U siebie
Termin
2019-03-10 12:00
Miejsce
Olsztyn Park Centralny

Serdecznie zapraszamy Waszą kobiecą reprezentację do wspólnej zabawy podczas II Sztafetowego Biegu Kobiet, który odbędzie się 10 marca o godz. 12:00 w Parku Centralnym w Olsztynie. Bieg rozgrywany jest w formule sztafetowej na dystansie 4x1,5 km. Wystarczy zebrać grupę 4 kobiet, ustalić fajną nazwę drużyny i zapisać się na bieg.
Ten bieg jest dla każdej z Pań, gdyż 1,5-kilometrowy odcinek można pokonać zarówno biegiem, jak i marszobiegiem, a nawet szybszym marszem. Limit czasowy dla całej drużyny wynosi aż 60 min. Ideą biegu jest wspólne wesołe świętowanie Dnia Kobiet na biegowo, integracja kobiecego środowiska. 
Zapewniamy piękny medal, bogaty pakiet startowy, zabawę w "losowanie" atrakcyjnych nagród od naszych Partnerów, szereg atrakcji, energetyczną rozgrzewkę, puchary i nagrody w klasyfikacji generalnej i kategoriach dodatkowych oraz wiele...wiele...innych. Gwarantujemy, że wydarzenie będzie przepełnione miłą, wesołą, pełną kobiecego uroku atmosferą. Na pewno pozostanie na długi czas w pamięci naszych uczestniczek i widzów.
Zapraszamy serdecznie!

 
 

Terminy

  • 2019-03-10 12:00

Wspierane przez iCagenda

Przyłącz się!Biegaj razem z nami dla zdrowia i przyjemności