Są wolniejsi!

Co to za strona?

Przestań myśleć o bieganiu

Zacznij biegać

Kim jesteśmy

Bieganie to klucz

który otwiera drogę
do lepszego życia

Przyłącz się do nas

Twoje nogi wcale się nie poddają

Robi to twój umysł

Nowości

Płacz na treningu

Śmiej się po wygranej walce

Szybki kontakt

Nieważne jak wolno robisz postępy

I tak jesteś dalej niż ci,
którzy siedzą w domu

Od nowa

Bieg charytatywny dla Doroty

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Na wyjeździe
Termin
2019-02-08 18:00
Miejsce
Dobre Miasto

Bieg charytatywny dla Doroty
Bieg na dystansie około 2,2 km na terenie miasta Dobre Miasto ( trasa w opracowaniu ) Wpisowe ustalamy na kwotę 10 zł lub więcej wedle uznania - opłata wpisowa w 100 % zostanie przekazana na leczenie Doroty - ZAPRASZAMY wszystkich - 2 km to dystans dla każdego :)
Pierwsze trzy osoby w kategorii Kobiet i mężczyzn otrzymają piękne duże metalowe puchary !!! ( były na inną imprezę ale są rzeczy ważniejsze ) Przewidujemy również nagrody specjalne - medale okolicznościowe za : najmłodszy , najstarszy , najcięższy , najlżejszy , najdłuższa grzywka iti :) w tej kwestii proszę o sugestie jakie kategorie chcecie ( mamy 30 medali do rozdanie )
Zapisy oraz opłaty będą prowadzone w miejscu imprezy : SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 - 8 lutego godzina 17.00 - START BIEGU 18.00
Chodzi o to żeby się dobrze pobawić w bieganie i zebrać pieniążki dla Doroty
Dodajemy info odnośnie choroby Doroty : " Dorota Kułakowska, moja mama, urodziła się w 1972 roku. 15 grudnia miała 46 lat, kiedy dostała silnego udaru pnia mózgu. Cudem przeżyła operację i od tamtego czasu pozostaje nieprzytomna. W domu czeka na nią piątka dzieci i mąż. Najmłodsza córka, moja siostra, ma 7 lat. Oprócz tego mama ma jedyną siostrę, Krysię, i wielu przyjaciół, którzy tak jak najbliższa rodzina, mocno wierzą, że Dorota z tego wyjdzie. Kto zna moją mamę, ten wie, jaką osobą jest Doris - ciepłą, uśmiechniętą, dobrą osobą, która jest zawsze skora do śmiechu i porady w sprawie mody (mama jest pasjonatką ubrań, ale przede wszystkim butów, których ma setki). Jest jedną z najmądrzejszych ludzi, jakich znam i zawsze bierze ludzi, takimi jakimi są - akceptuje wszystkich bez zastrzeżeń. Jak wspomniałem wyżej, wszyscy wierzymy, że mama z tego wyjdzie - aby tak się jednak stało, potrzebujemy Waszego wsparcia. Niestety, system jest niewydolny, miejsc w publicznych ośrodkach rehabilitacji nie ma, a rehabilitacja poza nimi, kosztuje. Dlatego bez dalszego owijania w bawełnę - prosimy o wsparcie. Tyle, ile każdy może dać, nie oczekujemy nic, a będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. Z góry dziękuję w imieniu wszystkich bliskich Doris.

Nie znam konkretnej kwoty jaka będzie potrzebna na leczenie. Wszystkie środki ,które zostaną przeznaczymy na cel charytatywny.:) dziękuję Wszystkim. "

 
 

Terminy

  • 2019-02-08 18:00

Wspierane przez iCagenda

Przyłącz się!Biegaj razem z nami dla zdrowia i przyjemności