Są wolniejsi!

Co to za strona?

Przestań myśleć o bieganiu

Zacznij biegać

Kim jesteśmy

Bieganie to klucz

który otwiera drogę
do lepszego życia

Przyłącz się do nas

Twoje nogi wcale się nie poddają

Robi to twój umysł

Nowości

Płacz na treningu

Śmiej się po wygranej walce

Szybki kontakt

Nieważne jak wolno robisz postępy

I tak jesteś dalej niż ci,
którzy siedzą w domu

Od nowa

III Mistrzostwa Szczytna w Biegu 12-godzinnym

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Na wyjeździe
Termin
2019-03-16 05:45 - 18:30
Miejsce
Szczytno
III Mistrzostwa Szczytna w Biegu 12-godzinnym. Biegamy od wschodu do zachodu słońca po dobrze wszystkim znanej około 5 kilometrowej pętli wokół Jeziora Domowego Dużego. Start imprezy o 6:00 rano a koniec o godzinie 18:00. Nie ważne czy zrobisz jedno okrążenie, czy dwadzieścia cztery - liczy się dobra zabawa i Wasza pomoc!

Udział w biegu jest bezpłatny, jednak za wydanie numeru startowego prosimy o dobrowolną wpłatę do puszki na cel charytatywny, rehabilitację Szymona Polaka. Będziemy wdzięczni za okazane serce.
Serdecznie Zapraszamy!

Kilka spraw technicznych odnośnie samego biegu. Start/meta każdego okrążenia będzie się znajdować przy Plaży Miejskiej (w pobliżu wejścia do MOSu). Do imprezy możecie dołączyć w dowolnym momencie - między godziną 6 rano a 18 wieczorem. Jeżeli jednak planujecie powalczyć o puchar, wypadałoby nastawić się na około 20 albo i więcej okrążeń, czyli bieganie przez całe 12 godzin. Ale można też zrobić tylko jedno kółeczko spacerkiem z rodziną i też będziecie sklasyfikowani i przyłączycie się do pięknej akcji. Można też zrobić na przykład 3 okrążenia, pójść odpocząć albo coś zjeść i ponownie wrócić na trasę. Tylko obowiązuje zasada - by po każdym okrążeniu upewnić się, że osoby odpowiedzialne za pomiar czasu odhaczyły nam przebiegnięte kółeczko. A także planując przerwę musicie powiadomić obsługę, że schodzicie na przerwę, a wracając, że wracacie na trasę.

Wydawanie numerów startowych rozpocznie się 15 minut przed startem imprezy i będzie trwać do 17.30 - po tej godzinie już nikogo nie wypuszczamy na trasę.

Dla zawodników dajemy możliwość przebrania się i zostawienia ubrań na zmianę w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu. Zapewniamy Wam wodę oraz ciepłą herbatę lub kawę. O jedzenie musicie zadbać we własnym zakresie, ale niewykluczone, że tak jak w ubiegłym roku pojawią się jakieś słodkości ;)

Dla wszystkich zawodników, którzy ukończą chociaż jedno okrążenie przygotujemy piękne certyfikaty. A na najlepszych zawodników w kategorii kobiet i mężczyzn będą czekać puchary! :)

Uroczyste zakończenie imprezy planujemy około godziny 18.30 w Miejskim Ośrodku Sportu :)

Gorąco zapraszamy i prosimy o udostępnianie informacji o tym wydarzeniu, a także o zbiórce charytatywnej na rehabilitację Szymona Polaka.

Szymon to chłopiec, który cierpi na medulloblastomę (guza mózgu). Po operacji ma prawostronny niedowład ręki i nogi. Jest po chemioterapii oraz radioterapii i potrzebuje systematycznej rehabilitacji. Pomóc i okazać dobro serca można w każdej chwili wpłacając datek na konto fundacji "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka
Nr KRS 0000249753, cel szczegółowy Szymon Polak:

Fundacja "Nasze Dzieci"
Nr rachunku: 76124011091111001011637630
tytułem: Szymon Polak

W trakcie imprezy będzie trwała Zbiórka Publiczna do puszek
Nr zbiórki: 2019/675/KS
 
Harmonogram · sobota, 16 marca 2019 
 
05:45
Rozpoczęcie wydawania numerów startowych
  
06:00
Start biegu
 
 
17:30
Zakończenie wydawania numerów startowych
 
 
18:00
Koniec Biegu
  
18:30
Uroczyste wręczenie pucharów i zakończenie
 
 

Terminy

  • 2019-03-16 05:45 - 18:30

Wspierane przez iCagenda

Przyłącz się!Biegaj razem z nami dla zdrowia i przyjemności