IV Mistrzostwa Szczytna w Biegu 12-godzinnym

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Na wyjeździe
Termin
2020-03-21 05:30 - 18:30
Miejsce
Szczytno

IV Mistrzostwa Szczytna w Biegu 12-godzinnym. Biegamy od wschodu do zachodu słońca po dobrze wszystkim znanej około 5 kilometrowej pętli wokół Jeziora Domowego Dużego. Start imprezy o 6:00 rano a koniec o godzinie 18:00. Nie ważne czy zrobisz jedno okrążenie, czy dwadzieścia cztery - liczy się dobra zabawa i Wasza pomoc!

Udział w biegu jest bezpłatny, jednak za wydanie numeru startowego prosimy o dobrowolną wpłatę do puszki na cel charytatywny, zbieramy na nowy wózek dla Krystiana Brzostka. Będziemy wdzięczni za okazane serce.
Serdecznie Zapraszamy!

Kilka spraw technicznych odnośnie samego biegu. Start/meta każdego okrążenia będzie się znajdować przy Plaży Miejskiej (w pobliżu wejścia do MOSu). Do imprezy możecie dołączyć w dowolnym momencie - między godziną 6 rano a 18 wieczorem. Jeżeli jednak planujecie powalczyć o puchar, wypadałoby nastawić się na około 20 albo i więcej okrążeń, czyli bieganie przez całe 12 godzin. Ale można też zrobić tylko jedno kółeczko spacerkiem z rodziną i też będziecie sklasyfikowani i przyłączycie się do pięknej akcji. Można też zrobić na przykład 3 okrążenia, pójść odpocząć albo coś zjeść i ponownie wrócić na trasę. Tylko obowiązuje zasada - by po każdym okrążeniu upewnić się, że osoby odpowiedzialne za pomiar czasu odhaczyły nam przebiegnięte kółeczko. A także planując przerwę musicie powiadomić obsługę, że schodzicie na przerwę, a wracając, że wracacie na trasę.

Wydawanie numerów startowych rozpocznie się 30 minut przed startem imprezy i będzie trwać do 17.30 - po tej godzinie już nikogo nie wypuszczamy na trasę.

Dla zawodników dajemy możliwość przebrania się i zostawienia ubrań na zmianę w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu. Zapewniamy Wam wodę oraz ciepłą herbatę lub kawę. O jedzenie musicie zadbać we własnym zakresie, ale niewykluczone, że tak jak w ubiegłym roku pojawią się jakieś słodkości ;)

Dla wszystkich zawodników, którzy ukończą chociaż jedno okrążenie przygotujemy piękne certyfikaty. A na najlepszych zawodników w kategorii kobiet i mężczyzn będą czekać puchary! :)

Uroczyste zakończenie imprezy planujemy około godziny 18.30 w Miejskim Ośrodku Sportu :)

Gorąco zapraszamy i prosimy o udostępnianie informacji o tym wydarzeniu, a także o naszej zbiórce charytatywnej.

 
 

Terminy

  • 2020-03-21 05:30 - 18:30

Wspierane przez iCagenda