Są wolniejsi!

Co to za strona?

Przestań myśleć o bieganiu

Zacznij biegać

Kim jesteśmy

Bieganie to klucz

który otwiera drogę
do lepszego życia

Przyłącz się do nas

Twoje nogi wcale się nie poddają

Robi to twój umysł

Nowości

Płacz na treningu

Śmiej się po wygranej walce

Szybki kontakt

Nieważne jak wolno robisz postępy

I tak jesteś dalej niż ci,
którzy siedzą w domu

Od nowa
 

Akcja Rehabilitacja Postawmy Kubę Do Pionu 2020

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Na wyjeździe
Termin
2020-08-01 06:00 - 18:00
Miejsce
Morąg

Bieg 12 godzinny organizowany przez
Stowarzyszenie LEŚNY CROSS oraz Fundację Dzieciom "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" Biegamy od wschodu do zachodu słońca po malowniczej trasie prowadzącej ścieżkami zabytkowego parku dzięki uprzejmości i pomocy Władz Miasta Morąga.

Udział w biegu jest bezpłatny, jednak za wydanie numeru startowego prosimy o dobrowolną wpłatę do puszki na cel charytatywny, rehabilitację Jakuba Siepioła. Będziemy wdzięczni za okazane serce.
Serdecznie Zapraszamy!

Parę spraw technicznych odnośnie biegu. Start i meta każdego okrążenia będzie się znajdować w Parku na Zatorzu. Do imprezy można dołączyć w dowolnym momencie - między godziną 6 rano a 18 wieczorem. Jeżeli planujecie powalczyć o nagrodę, nastawcie się na długie bieganie przez całe 12 godzin ale można też zrobić tylko jedno okrążenie spacerkiem z rodziną i też będziecie sklasyfikowani i wesprzecie szczytny cel. Można też zrobić na przykład 5 okrążeń, pójść coś zjeść i ponownie wrócić na trasę. Jest tylko jedna zasada, żeby po każdym okrążeniu upewnić się, że osoby odpowiedzialne za pomiar czasu odhaczyły nam przebiegnięte okrążenie, a także planując przerwę musicie powiadomić obsługę, że schodzicie na przerwę, a wracając, że wracacie na trasę.

Wydawanie numerów startowych rozpocznie się 20 minut przed startem imprezy i będzie trwać do 17.30 - po tej godzinie już nikogo nie wypuszczamy na trasę.

Dla wszystkich zawodników, którzy ukończą chociaż jedno okrążenie przygotujemy dyplomy a na najlepszych zawodników w kategorii kobiet i mężczyzn będą czekać puchary.

Uroczyste zakończenie imprezy planujemy około godziny 18.30.

Gorąco zapraszamy i prosimy o udostępnianie informacji o tym wydarzeniu, a także o zbiórce charytatywnej na rehabilitację Jakuba Siepioła

Kuba jest wcześniakiem z 33 tygodnia ciąży. Urodził się w ciężkiej zamartwicy otrzymując 0 punktów w skali Apgar. Lekarze nie dawali mu większych szans, ale ogromna chęć życia sprawiła, że Kubuś przetrwał trudny start i pokonał m.in. posocznicę, niedokrwistość (kilkakrotnie przetaczano mu krew), wylewy do mózgu I i II stopnia, retinopatię wcześniaczą II/III stopień (wykonano 2 laseroterapie), dysplazję lewego bioderka oraz niedosłuch. Wydawałoby się, że Kubuś wyszedł obronną ręką z wcześniactwa. Jednak niedotlenienie okołoporodowe i retinopatia wcześniacza pozostawiły po sobie ślad. U Kubusia zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce pod postacią czterokończynowego niedowładu spastycznego oraz obustronne uszkodzenie nerwów wzrokowych. W związku z tym Kuba wymaga intensywnej rehabilitacji ruchowej i wzrokowej.
Jeżeli chcecie pomóc to w każdej chwili można dokonać wpłaty na konto:
FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
UL. ŁOMIAŃSKA 5, 01-685 WARSZAWA
ALIOR BANK S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
TYTUŁEM: 10461 SIEPIOŁA JAKUB - DAROWIZNA NA POMOC I OCHRONĘ ZDROWIA

 
 

Terminy

  • 2020-08-01 06:00 - 18:00

Wspierane przez iCagenda

Przyłącz się!Biegaj razem z nami dla zdrowia i przyjemności