Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 385.

City Trial Olsztyn III bieg 26.11.2017

Biegi z cyklu City Trial pozwalają nam właśnie zrealizować różne elementy treningu czyli cross pasywny, aktywny czy ćwiczenie podbiegów a nawet szybkości. Wszystko to zapewnia różnorodna trasa o długości 5 km nad jeziorem Długim w Olsztynie.

Oczywiście i w tym biegu nie mogło zabraknąć zawodników naszej drużyny,  duży szacunek dla tych, którzy rano o 9:00 biegli  Parkrun, a później o 11:00 wzięli jeszcze udział City Trial. Wielkie gratulacje dla Rafała NOJMANA, który w Parkrunie  zajął I-sze miejsce, a później jeszcze tak inni z naszego teamu, pobiegł City trial.

Część z nas połączyła przyjemne z pożytecznym czyli przy okazji  City Trial pobiegali z pieskami z olsztyńskiego schroniska. Schronisko reprezentowały stali już psi zawodnicy Wena i Cezal. Psom bardzo dobrze poszło. Był plan, że razem w splendorze i przy okrzykach kibiców wbiegną na metę, ale Cezal zaliczył dwie przerwy techniczne jedną na morsowanie w jeziorze a drugą tzw. sanitarną (i nie było to siku).
Bieg z pieskami był również elementem wycieczki biegowej dla dwóch zawodników naszego teamu, którzy przetruchatali blisko 40 km.

Bardzo ważną informacją jest też fakt, że nasz team został zareklamowany na gigantycznym banerze świetlnym. Zapraszam do fotorelacji poniżej: