Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 385.

V Półmaraton w Mikołajkach

V półmaraton Mikołajkowy nie mógł się odbyć nigdzie indziej jak tylko w Mikołajkach. Do wyboru były dwa dystanse 10 km i dystans 21 km. Wszyscy z naszej drużyny, jako prawdziwi twardziele, wybrali dystans półmaratonu. Dla niektórych z nas był to oficjalny debiut na tym dystansie. Do podium w kategorii drużynowej zabrakło niewiele. Zakończenie sezonu możemy jednak uznać za udane tym bardziej, że naszej zawodniczce Dorocie Żebrowskiej udało się wywalczyć trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Brawo dla całej drużyny tym bardziej, że wszyscy ukończyli ten półkrólewski dystans. Mimo, że półmaraton w Mikołajkach należy uznać za oficjalne zakończenie sezonu to oczywiście nie rozstajemy się z bieganiem, zapraszamy do wspólnych treningów. Przypominamy, ze od 17 grudnia 2017 roku ruszamy z cyklicznymi wycieczkami biegowymi. Startujemy w niedzielę z okolic Wysokiej Bramy, obiegamy trzy jeziora, w kolejnoiści; Długie, Kortowskie i Ukiel. Dystans wycieczki 35 km.